Period of Darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Lilith Russel
_______
Haley James
_______
Keresettek
Chatbox
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Diana Winslet  Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 9:25 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Diana Winslet  Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 5:20 am by Vendég

» Nemek harca
Diana Winslet  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 7:30 am by Lilith A. Russel

» Szólánc
Diana Winslet  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 7:28 am by Lilith A. Russel

» Barkóba
Diana Winslet  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 7:28 am by Lilith A. Russel

» Fekete Tó Internátus
Diana Winslet  Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:41 am by Admin

» The Walking Dead FRPG
Diana Winslet  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:30 am by Haley James

» Asszociáció
Diana Winslet  Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:51 am by Haley James

» Szólánc nevekkel
Diana Winslet  Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:50 am by Haley James

Top posters
Lilith A. Russel
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Haley James
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Zackary Ordway
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Admin
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Diana Winslet
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Christopher O'Connor
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Amelia Cross
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Joanna Raymond
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Elisabeth Halding
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Lucas Blackwood
Diana Winslet  Vote_lcapDiana Winslet  Voting_barDiana Winslet  Vote_rcap 
Credits
Az oldal témája Lilith fejéből pattant ki. Köszönjük neki ezt a remek történetet. A kinézet, a kódok, a helyszínek és minden más egyéb Lilith és Haley munkája volt. Valamint a kódok egy részét köszönjük lizzy :3-nek, aki csodálatos kódokat készített nekünk. Minden ami az oldalon található, a mi tulajdonunk, ezért ne lopj! A lopás következményekkel jár!
csak az adminoknak ^^

 

 Diana Winslet

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Diana Winslet
Őrző
Diana Winslet


Titulus : Fallen Angel
Hozzászólások száma : 5
Családi állapot : egyedülálló :(
Play by : Amber Heard
Képesség : teleportálás
Regisztráció : 2013. Apr. 02.
Diana Winslet  Tumblr_mkojxhaNR71rs6x6do3_r1_250

Diana Winslet  Empty
TémanyitásTárgy: Diana Winslet    Diana Winslet  Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 3:50 am



Diana Winslet
Néha csábító a szabadság illúziója. Amíg rá nem jössz, hogy a valódi szabadság belülről jön.

NÉV: Diana Winslet
BECENÉV:Nem nagyon szeretem, ha becézgetnek
KOR:20
SZÜLETÉSI IDŐ ÉS HELY:Texas
CSOPORT: Örző
TITULUS: Fallen Angel
PLAY BY: Amber Heard
KÉPESSÉG: Teleportálás
FEGYVER: Egy tőr amit a csizmámban hordok
ELEM: -
ALÁRENDELT: -
MOTTÓ: Tanulj meg gyilkolni a mosolyoddal. Úgy nem lesz véres a kezed!
MUNKA: nem igazán töltöm ilyennel az időmet.
VÉRCSOPORT: AB+
SZEXUALITÁS: heteró


--Jellem

Mit is mondhatnék magamról. Olyan lány vagyok aki nem rejti véka alá a véleményét és mindig kiáll magáért még akkor is, ha téved. Harcias vagyok és simán neki megyek akárkinek aki velem kötegszik. Persze nem vagyok én annyira rossz sok jó dolog is van benne például hűséges barát vagyok és mivel őrző vagyok ezért eléggé védelmező típus is vagyok. Életemet adnám azért akit védek. Mivel labilis vagyok és van, hogy dühbe jövök, nem mindig tudom használni az erőmet, de már dolgozom az ügyön! A férfiak a gyengéim, persze nem adom magam könnyen, de imádom őket becserkészni és főleg szerelmesnek lenni szeretek. Pillanatok alatt magamba tudok bolondítani minden férfit ami azt hiszem előnyömre válik. Jól értek a késforgatáshoz és a puska használatához régen nagyon sokat vadásztam. Ágyban igazi vadmacska vagyok nem volt rám még soha sem panasz. Szeretek bulizni igazi rossz kislánynak vallom magam persze azért tudok viselkedni is. Van mikor bálokon részt veszek és úri hölgyként viselkedek bár olyan is mikor maga vagyok a pokol egy pasinál is rosszabb kérdés melyik oldalammal futsz össze.


--Kinézet

Szőke most a hajam, de váltogatni szoktam. Karcsú alakom van, mivel nagyon sokat edzek. Néha van, hogy éppen rám jön az 5 perc és kisminkelem magam hajamat feltűzöm illetve szépen felöltözöm. Inkább fiús vagyok, mert farmerbe járok és inget viselek, persze azért az ing mélyen dekoltált Wink. Zöld szemem van és igéző csillogó fehér mosolyom. Dús kebleimért oda vannak a férfiak valamint kerek feszes fenekemért is. Ajkaimat imádom, mert szép formásak és dúsak. Imádok úgy felöltözni, hogy egy farmer Jacki egy ugyan olyan gatya kivágott póló és egy tűsarkú. Azokban lehet csak igazán harcolni és én már megtanultam azt is, hogy futni könnyebb bennük, ha tudjuk a technikát. Semmipénzért nem vágatnám le a hajam imádom, hogy ilyen, hogy hosszú és érdekes.Szerintem adok a külsőmre nagyon is bár, mint mondtam összevissza vagyok hol lányos, hol fiús nem is tudom melyik a jobb. Apu mellett nőttem így a férfias viselkedést átvettem mindenki ismer és tudja, ha rám néznek egy kemény lányt látnak, de nekem is törték már össze a szívem. keménynek kell látszanom, de igazából nem vagyok az, van amikor sírok a filmeken vagy depressziós leszek. Én se vagyok tökéletes legbelül, de ki az? Mi lenne velünk, ha mindenki tökéletes lenne?


--Történet

Egy tavaszi napon láttam meg a napvilágot Amerika egyik eldugott helyén ahol a tehenek legelnek és a földi munka minden napos. Tanyasi lány vagyok, de nem akárki a nevem Diana Winslet és őrző vagyok.Soha nem volt testvérem egyke vagyok.
Mikor kisebb voltam anyámat soha nem láttam otthon, de mikor 6 éves lettem, teljesen eltűnt. 6 éves koromban valami furcsa dolog történt velem emlékszem, mikor kenyeret vágtam a késsel belevágtam a kezembe ami lassan, de még is gyorsabban gyógyult be, mint egy átlag embernél. És mikor egyre jobban cseperedtem történt, hogy a jégen korcsolyáztam, mikor az alattam beszakadt édesapám fejvesztve próbálta átütni a jeget és kiszabadítani engem, de nem sikerült neki ugyan is egyik pillanatról a másikra a szobámban termettem vizesen és a szobám is tiszta víz volt. Nagyot nevettem, mert túl kicsi voltam ahhoz, hogy megértsem a dolgokat. KI ordítottam apámnak széles mosollyal és ő berohant a lakásba magához ölelt és nem engedett többet korcsolyázni. Apámon láttam, hogy tudta mi lett velem, de nem mondta el. Az első csók mindenkinek élvezetes amit én 15 évesen kaptam egy házibulin a fiúval a menyben éreztem magam, hiszen nagyon jól csókolt, de itt jött a bibi én sajnos nem egy átlag csókot kaptam. Mikor kinyitottuk a szemünket hirtelen Párizsban találtuk magunkat nem értettem, hogy kerültem ide, de apám mondta, hogy ismételjem meg amit tettem és gondoljak az otthonra. Úgy tettem. Azóta a srác felém se nézett mágjára valónak tartott. Nem bírtam tovább és megkérdeztem apámat, hogy mi történt velem aki elmondta édes anyám egy őrző volt és mikor megtudta, hogy én is az vagyok elhagyott, mert félt, hogyha megtalálják engem is bajba kever. Lassan kigyakoroltam az erőmet és már tudom valamennyire használni. Azóta mióta tudom mi vagyok folyton edzem magam és készülök, hogyha megkeresne valaki. Harcias vagyok és nem ijedek már meg a haláltól. Az őrzők feladata nem könnyű, de nekem menni fog.


Vissza az elejére Go down
Lilith A. Russel
Fekete boszorkány
Lilith A. Russel


Titulus : ✗ Miss. Evil
Hozzászólások száma : 109
Családi állapot : ✗ egyedülálló
Play by : ✗ Kaya Scodelario
Elem : ✗ Tűz
Regisztráció : 2013. Mar. 24.
Kor : 30
My Song : ✗ Avril Lavigne - What The Hell
Tartózkodási hely : ✗ általában London
Munka : ✗ pincérkedés


Diana Winslet  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diana Winslet    Diana Winslet  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:29 am

Elfogadva!

A karakterlapod minden része rendben volt. köszönöm, hogy a jellemen és a külsőn hosszabbítottál. így már minden teljesen jó. A foglalókat intézd el, és esetleg keress egy játszótársat magadnak. Ha kellene egy ház vagy lakás a játéktéren, vagy bármilyen más helyszín, bátran keress fel (:
Jó játékot nálunk! ^^
Vissza az elejére Go down
 
Diana Winslet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Period of Darkness :: Karakteralkotás :: Elfogadottak :: Őrzők-
Ugrás: