Period of Darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Lilith Russel
_______
Haley James
_______
Keresettek
Chatbox
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Joanna Raymond Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 9:25 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Joanna Raymond Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 5:20 am by Vendég

» Nemek harca
Joanna Raymond Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 7:30 am by Lilith A. Russel

» Szólánc
Joanna Raymond Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 7:28 am by Lilith A. Russel

» Barkóba
Joanna Raymond Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 7:28 am by Lilith A. Russel

» Fekete Tó Internátus
Joanna Raymond Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:41 am by Admin

» The Walking Dead FRPG
Joanna Raymond Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 4:30 am by Haley James

» Asszociáció
Joanna Raymond Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:51 am by Haley James

» Szólánc nevekkel
Joanna Raymond Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:50 am by Haley James

Top posters
Lilith A. Russel
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Haley James
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Zackary Ordway
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Admin
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Diana Winslet
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Christopher O'Connor
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Amelia Cross
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Joanna Raymond
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Elisabeth Halding
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Lucas Blackwood
Joanna Raymond Vote_lcapJoanna Raymond Voting_barJoanna Raymond Vote_rcap 
Credits
Az oldal témája Lilith fejéből pattant ki. Köszönjük neki ezt a remek történetet. A kinézet, a kódok, a helyszínek és minden más egyéb Lilith és Haley munkája volt. Valamint a kódok egy részét köszönjük lizzy :3-nek, aki csodálatos kódokat készített nekünk. Minden ami az oldalon található, a mi tulajdonunk, ezért ne lopj! A lopás következményekkel jár!
csak az adminoknak ^^

 

 Joanna Raymond

Go down 
SzerzőÜzenet
Joanna Raymond

Joanna Raymond


Hozzászólások száma : 1
Play by : Lucy Hale
Regisztráció : 2013. Mar. 31.
Kor : 29

Joanna Raymond Empty
TémanyitásTárgy: Joanna Raymond   Joanna Raymond Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:09 am



Joanna Hope Raymond
Mindig hallgass arra, amit a szíved diktál.

NÉV: Joanna Hope Raymond
BECENÉV:Joan, Joany, Joanne, Hope
KOR: 18
SZÜLETÉSI IDŐ ÉS HELY: 1994. Október 13. - Los Angeles
CSOPORT: Fehér boszorkány
TITULUS: Sweet girl
PLAY BY: Lucy Hale
KÉPESSÉG: Belső égés. Az élő szervezetet belülről forrósítja fel és szárítja ki.
FEGYVER: -
ELEM: Föld
ALÁRENDELT: Ellie a fiatal leopárd kölyök. Bundája sárga, fekete foltokkal tarkítva. Nem képes a beszédre, viszont ha ránézek tudom mit akar.
MOTTÓ: Az élet nem játék, de könnyen veszíthetsz.
MUNKA: Pincérnő a kávézóban
VÉRCSOPORT: o pizitív
SZEXUALITÁS: heteroszexuális,


--Jellem

Hol is kezdhetném, eléggé összetett személyiségű vagyok, annyi szent. Na, jó akkor vágjunk bele. Szóval, eléggé érzékeny, törékeny lelkűnek mondanám magam. A legkisebb sértés is képes a szívemig hatolni és könnyeket csalni a szemembe. Viszont ugyanakkor eléggé kemény is vagyok, mindenkinek megmondom a magamét ha kell. Nem rejtem el, nem titkolom az érzéseimet, mindig megmondom mit gondolok. Tudjátok, ami a szívemen a számon. Szókimondó, őszinte, kedves, gondoskodó, jó titoktartó vagyok. Leginkább ezt az oldalamat mutatom a világ felé. Vicces, bolondozós és kissé szeleburdinak is mondanám magam. A legelképzelhetetlenebb helyzetekben is képes vagyok viccelődni. Azt hiszem optimista vagyok, mindennek meglátom a jó oldalát. Persze minden jó tulajdonsághoz társulnak a rosszak is. Ilyen például a lobbanékonyságom. Egy pillanat alatt fel lehet idegesíteni és ilyenkor a pillanat tört része alatt leszek egy elviselhetetlen fúria. Ha pedig ez megtörténik képes vagyok nekimenni bárkinek, aki csak akadályoz engem. Nem félek bemocskolni a kezem és az öklömet is bátran használom. Gondolom ebből már tényleg látszik milyen összetett személyiségű vagyok. Persze mindezek mellett vannak még eddig felfedezetlen tulajdonságaim is.


--Kinézet

Hosszú hajam színe a barna és fekete között vetekszik, aminek rakoncátlan tincsei mindig az arcomat csikizik. Szemeim zöldes színben pompáznak, nagyok és teli kíváncsisággal néznek a nagy világba. Sőt, valamiféle rakoncátlanság is csillog bennük. Talán emiatt hívnak gyakran "őzike szeműnek." A bőröm feszes, puha és bársonyos, a színe pedig fehér. Testalkatom, formás, nőies és edzett. Nagyon adok az alakomra, jelenleg egy csöppnyi felesleg sincs rajtam, ezt pedig szeretném ha így is maradna. Átlag magasságúnak nevezném magam azzal a 167 centimmel. Rajongok a divatos göncökért, de a szoknyákat és a magassarkút nem igazán kedvelem. Persze, ha kell azokat is felveszem. De én inkább a laza, és kényelmes ruhákat szeretem valami tornacsukával. Arcomat minimális smink borítja, de néha előfordul egy kis szájfény, vagy rózsaszínes rúzs. A kiegészítőket szeretem, a gyűrűk és a karkötők híve vagyok. Testemen nem hordok semmiféle tetkót vagy piercinget. Mindig is irtóztam a tűtől, tehát nem csoda ha nem csúfítom el magam ilyesfajta dolgokkal.


--Történet

A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos. A karaktered élete minimum 300 szóban. Írd le, hogy milyen életed volt, vannak e testvéreid, milyen a családod, és minden dolgot, ami fontos.

Vissza az elejére Go down
 
Joanna Raymond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Period of Darkness :: Karakteralkotás :: Elfogadásra várva-
Ugrás: